Programy

Razem dla dzieci z Ukrainy

Razem dla dzieci z Ukrainy

Razem dla dzieci z UkrainyProgram Bezpieczne KawałkiProgram szczepień organizowany przez województwo małopolskie

Program szczepień Program szczepieńKampania społeczna #PrzytulDziecko


Kampania społeczna #PrzytulDzieckoMałopolska niania 2.0  Małopolska niania 2.0Maluch+Fundacja „Zielony domek” -wsparcie dla rodziców z dziećmi.


Szanowni Państwo!
Fundacja Promyk prowadzi na zlecenie Gminy Miasta Kraków placówkę „Zielony Domek”. Jest to miejsce psychologicznego wsparcia udzielanego rodzicom/opiekunom z dziećmi do lat 3 oraz osobom oczekującym na potomstwo. Do zadań placówki należy w szczególności: wczesna socjalizacja dzieci, trening stopniowej separacji między dzieckiem a rodziną, przygotowujący do przejęcia opieki nad dzieckiem przez np. żłobek, przedszkole lub osobę obcą, pomoc w wyjściu rodzica z domowej izolacji i poczucia osamotnienia, które mogą sprzyjać np. występowaniu u matek depresji poporodowej. Nadrzędnym jej zadaniem jest profilaktyka i wykrywanie zaburzeń w relacjach rodzinnych. Jest to jedyne w Polsce, oparte na francuskich wzorcach, miejsce spotkań i zabawy dla dzieci w wieku do lat 3, w towarzystwie rodzica lub opiekuna.

Codziennie od poniedziałku do piątku, przez 4 godziny dziennie w lokalu przy ul. Św. Marka 21a w Krakowie, do dyspozycji rodziców/opiekunów z dziećmi do lat 3 i osób oczekujących na potomstwo jest co najmniej dwóch terapeutów. Dyżury terapeutów odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 10:00 -14:00, a we wtorki i czwartki pomiędzy 15:00 – a 19:00. Więcej informacji na stronie Fundacji Promyk: www.fundacja-promyk.org na profilu fundacji na Facebooku www.facebook.com/ZielonyDomekKrakow/ oraz pod numerem tel.+48 537 957 333.
link bezpośredni


Program „Daj szansę” – dofinansowanie do opieki nad dzieckiem


Daj szansę

Celem projektu jest pomoc rodzicom dzieci do lat 3 w powrocie do pracy.
– Więcej informacji po kliknięciu w baner obok –
Bezpłatna pomoc psychologiczna dla mieszkańców


Centrum Pierwszej Pomocy Psychologicznej oferuje bezpłatną pomoc dla mieszkańców Krakowa.
– Więcej informacji po kliknięciu w baner poniżej –


Centrum Pierwszej Pomocy Psychologicznej
Skip to content